Якір болгарка Sparky 125 7-ка 850W кит( 155*32 посадка 7мм)



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Sparky M650, M720, M850E (155 * 32 посадка 7мм) хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 155 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 48 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 120 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparky |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 120 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴

