Якір болгарка Rebir LSM-150/1350 (176 * 41 шліц 8 мм)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Rebir LSM 150-1350 (176 * 41 шліц 8 мм) хвостовик: шліц 8мм загальна довжина (мм): 176 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 139 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 139 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

