Якір болгарка Topex 860 Вт( 162*35 шпонка 8мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Topex 860W (162 * 35 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 162 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 130 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

