Якір дриль BOSCH PSB - 500 RE(7мм) ( 138,5*35 4-з /ліво)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Bosch PSB-500 RE (138,5 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 138,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 36 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 5 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 109 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 109 мм |
| Нижній підшипник | 5 мм |
| Загальна довжина | 138.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

