Якір болгарки Makita 9527NB (144*32 під вал 6,5мм / шліц) GUA аналог 517308-0



Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts для болгарки (кутової шліфувальної машини) Makita 9527NB/9528NB (144*32 під вал 6,5мм / шліц) - 517308-0. Хвостовик: під вал 6,5мм / шліц; Загальна довжина: 144 мм; Діаметр пакета: 32 мм; Довжина пакета: 45 мм; Діаметр колектора: 22 мм; Нижній підшипник: 6 мм; Верхній підшипник: 10 мм; Відстань між підшипниками: 114 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 114 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴

