Якір шліфувальні машини DeWalt 411 (113 * 34 шліц 7мм) аналог 578863-01

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts шліфувальної машини для DeWalt 411 (113 * 34 шліц 7мм) хвостовик: шліц 7мм загальна довжина (мм): 113 діаметр пакета (мм): 34 довжина пакета (мм): 25 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 80 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 34 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Між підшипниками | 80 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 113 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴

