Якір перфоратор Элпром 1000 / ГРАНІТ ПВ- 1150( 148*41 5-з /вліво)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Елпром 1000, Зеніт ЗПВ-1200, ГРАНІТ ПВ-1150 (148 * 41 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 148 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 36 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 110 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 110 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴

