Якір болгарка Einhell 2300 Вт( 209*55 шпонка 9мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Einhell 2300W (209 * 55 шпонка 9мм) хвостовик: шпонка 9мм загальна довжина (мм): 209 діаметр пакета (мм): 55 довжина пакета (мм): 56 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 163 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 55 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 163 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴

