Якір болгарка 115-ої интеркрен L 156 мм(156*32 8 мм)



Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Interkrenn EWS-115 SS (156 * 32 шпонка 8 мм) Підходить для болгарки Evrotec 125. хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 156 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 130 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

