Якір болгарка Sparky 230 MA 2001 різьблення кінець кит( 213,5*46 посадка 10мм)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Sparky 230 MA 2001 (213,5 * 46 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 213,5 діаметр пакета (мм): 46 довжина пакета (мм): 61 діаметр колектора (мм): 36,5 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 167 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparky |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 61 мм |
| Між підшипниками | 167 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 213.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324 ₴

