Якір мережевий шуруповерт Зеніт ЗШ- 550 Профі /ЗШ- 570( 112,5*32 9-з /прямо)


Опис
CRAFT-TEC PXSD-101 , ТЕМП ДЭ-600 хвостовик: 9-з прямо общая длина (мм): 112,5 диаметр пакета (мм): 32 длина пакета(мм): 24 диаметр коллектора (мм): 23 нижний подшипник: 6 верхний подшипник: 8 расстояние между подшипниками (мм): 91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 24 мм |
| Між підшипниками | 91 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 112.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴

