Якір Лобзик Зеніт ЗПЛ-980/1050 М / Лобзик Зеніт РЛ-1050 (150 * 35 4-з / ліво)

Опис
"Якір (ротор) лобзика Зеніт ЗПП 980, Зеніт 1050 м, Зеніт РЛ-1050 (150 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 150 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 117 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 117 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴

