Якір болгарка Елпром ЕМШУ-650-115 (147 * 32 посадка 6,5мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Елпром 115 650W (147 * 32 посадка 6,5мм) хвостовик: посадка 6,5мм загальна довжина (мм): 147 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 112 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 147 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴

