Якір відбійний молоток відбійний 9з(довжина 196 мм) /Зеніт ЗМ- 1500( 196*53 9-з /право)



791 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26685-298
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
"Якір (ротор) відбійного молотка Зеніт ЗМ-1500, Hitachi PL65A, Зеніт ЗМ -1900, Sacuma H1740, Hex МОЕ 1650, PowerTec PT 1308 (196 * 53 9-з право) хвостовик: 9-з право загальна довжина (мм): 196 діаметр пакета (мм): 53 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 36 нижній підшипник (мм): 12 верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 153 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр пакета | 53 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 153 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 196 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴

