Якір болгарка Einhel 125/960( 160*40 шпонка 8мм різьблення)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Einhell 125/960 (160 * 40 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 160 діаметр пакета (мм): 40 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 125 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

