Якір дриль Темп ДЕ-450, Граніт Д-550, Д-600 (130 * 34 6-з / право)



Опис
"Якір (ротор) дрилі Темп ДЕ-450, Граніт Д-550, Граніт Д-600 (130 * 34 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 130 діаметр пакета (мм): 34 довжина пакета (мм): 30 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 99 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 34 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 99 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴

