Якір відбійний молоток Makita HM 1200 (161 * 49,5 7-з право) аналог 514778-4

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts відбійного молотка для Makita (Макіта) HM1200 (161 * 49,5 7-з право) хвостовик: 7-з право загальна довжина (мм): 161 діаметр пакета (мм): 49,5 довжина пакета (мм): 30 діаметр колектора (мм): 36,5 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 119 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 49.5 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 119 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 161 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴

