Якір перфоратор Einhell 1100( 171*48 6-з / право)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Einhell 1100 (171 * 48 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 171 діаметр пакета (мм): 48 довжина пакета (мм): 59 діаметр колектора (мм): 28,5 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 140 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 48 мм |
| Довжина пакета | 59 мм |
| Між підшипниками | 140 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 171 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

