Опис
"Оригінальний якір (ротор) пилки дискової Интерскол оригінал ДП-140/800 хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 155 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 48 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 124 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 124 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴




