Якір відбійного молотка Bosch GSH 11E (208*54 7-х / прямо) PRO 1614011072



Опис
Якір для відбійний молоток Bosch GSH 11 E (208*54 7-з / прямо) - 1614011072. Хвостовик: 7-з прямо; Загальна довжина: 208 мм; Діаметр пакета: 54 мм; Довжина пакета: 42 мм; Діаметр колектора: 37 мм; Нижній підшипник: 10 мм; Верхній підшипник: 20 мм; Між підшипниками: 148 мм. Підходить для перфоратора Bosch GBH 11 DE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 20 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 148 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴

