Якір пила дискова Einhell(Topex) BT - CS 1400 Вт( 169*43 6-з / право)



Опис
"Якір (ротор) пилки дискової (циркулярної) Einhell BT-CS 1400W (169 * 43 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 169 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 47 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 135 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 47 мм |
| Між підшипниками | 135 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814 ₴

