Якір болгарка Einhell 230 "RL"( 215*56 шліц 9мм)



Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Einhell 230 RL (215 * 56 шліц 9мм) хвостовик: шліц 9мм загальна довжина (мм): 215 діаметр пакета (мм): 56 довжина пакета (мм): 59 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 165 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 56 мм |
| Довжина пакета | 59 мм |
| Між підшипниками | 165 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴

