Якір перфоратора Makita HR 5001 C (190*54 7-з / ліво) аналог 516778-0

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості, в бандажі для перфоратора Makita HR5001C (190 * 54 7-з ліво) - 516778-0. Хвостовик: 7-з ліво; загальна довжина (мм): 190; діаметр пакета (мм): 54; довжина пакета (мм): 36; діаметр колектора (мм): 36; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 14; відстань між підшипниками (мм): 117.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 14 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 117 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴

