Якір болгарка 230-ої интеркрен(234*51 шпонка 10 різьблення)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Интеркрим 230 (234 * 51 шпонка 10мм) хвостовик: шпонка 10мм загальна довжина (мм): 234 діаметр пакета (мм): 51 довжина пакета (мм): 75 діаметр колектора (мм): 36 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 188 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 51 мм |
| Довжина пакета | 75 мм |
| Між підшипниками | 188 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 234 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337 ₴

