Опис
"Якір (ротор) дрилі Ferm 810W (154 * 38 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 154 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 46 діаметр колектора (мм): 26 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 121 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 46 мм |
| Між підшипниками | 121 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


