Опис
Кнопка дриля Зеніт ЗД-1250М/ЗД-1100 М. Ширина клавіши: 19 мм; Довжина клавіши: 44 мм; Висота основи: 33 мм; Ширина основи: 17 мм; Довжина основи: 41 мм; Струм (А): 6; З фіксацією.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Основні | |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Фіксація положення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 44 |
| ширина клавіші | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴




