Якір болгарка DWT 150D/150T/180DV/180D/180TV/180T ( 186*43 посадка 9мм)


Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для DWT 150D, DWT 150T, DWT 180DV, DWT 180D, DWT 180TV, DWT 180T (186 * 43 посадка 9мм) хвостовик: посадка 9мм загальна довжина (мм): 186 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 60 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 148 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 60 мм |
| Між підшипниками | 148 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴

