Якір дриль Sturm ID 2150 / Енергомаш ДУ- 21500( 129*35 5-з право)



Опис
"Якір (ротор) дрилі Stern ID 2150, Stern HD-10V (129 * 35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 129 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 30 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 97 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 97 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

