Якір болгарка титан 150 / 180( 171*41 посадка 8мм)



Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Титан 150/180 (170 * 41 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 170 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 132 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 132 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴

