Якір дискова пилка Hitachi HU 14 (207 * 53 8-з право) аналог 964980C



Опис
"Якір (ротор) пилки дискової (циркулярної) Hitachi HU 14 (207 * 53 8-з право) хвостовик: 8-з право загальна довжина (мм): 207 діаметр пакета (мм): 53 довжина пакета (мм): 65 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 12 верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 160 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр пакета | 53 мм |
| Довжина пакета | 65 мм |
| Між підшипниками | 160 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴

